Skiinterkriterium 2018

Vítáme Vás u dalšího ročníku mezinárodních lyžařskýchj závodů Skiinterkriterium 2018. V odkazu výše můžete sledovat online přenos přímo ze závodní tratě s komentářem a také sledovat výsledky. Níže budeme řádky postupně plnit aktualitami ze závodů a vkládat výsledky a startovní listiny.

První závodní den - pátek

Závodníci letošního Skiinterkriteria mají za sebou první kolo slalomu. Na svahu černé sjezdovky se pořád drží mlha a znepříjemňuje reprezentantům výhled. Naštěstí se závod zatím obešel bez vážnějších zranění. Vyhlášení těch nejlepších jezdců proběhne večer od 19 hodin.

Čas 15:30h a všichni závodníci už jsou v cíli. Závěr závodu byl emotivní, za cílovou bránou nechyběly ani slzy zklamání. Na poslední chvíli se ukázalo i sluníčko.
Teď už výpravy čeká večerní slavnostní vyhlášení výsledků a trochu té zábavy. Zítra je čeká obří slalom. 

Druhý závodní den - sobota

Druhý a zároveň závěrečný den Skiinterkriteria patří tradičně obřímu slalomu. Na svah Zakletý jako první vyrazily mladší žákyně. Bohužel ani dnes se počasí neumoudřilo a černá sjezdovka se halí do mlhy. Průběžné výsledky sledujte níže.

Čas 14:00 a právě začíná druhé kolo obřího slalomu. Na trať vyrazí starší žactvo a svými výkony uzavřou letošní ročník Skiinterkriteria. Počasí si pořád nedalo říct, ale to nemění nic na přátelské atmosféře závodu. Sledujte živý přenos. 

List of registration

Program

Giant slalom

Propozice závodu naleznete ZDE.